Переключити смугу порівняння

Допомога з вибору продукції

Не впевнені, що саме вам потрібно? Ці засоби допоможуть вам знайти потрібний продукт або влучне рішення.

Під час обробки запиту сталася помилка

Оновіть сторінка або поверніться до домашня сторінка

1 Процесор Intel® Core™ М

Ефективність енергоспоживання оцінена компанією Intel на основі тесту SPEC CPU2006 з урахуванням як продуктивності, так і потужності ядер. Порівнювалися процесори Intel родини Intel Core нового й попереднього поколінь.

2 «Неконфліктний» процесор Intel

Термін «неконфліктний» означає вироби, виготовлені не з конфліктних матеріалів із ДРК і, згідно із правилами Комісії США з цінних паперів і бірж, використовується для позначення виробів, які не містять конфліктних матеріалів (олово, тантал, вольфрам та/або золото), за рахунок яких у прямий чи непрямий спосіб фінансуються озброєні групи в Демократичній Республіці Конго (ДРК) або прилеглих країнах. Intel використовує термін «неконфліктний» у навіть ширшому значенні і включає до нього постачальників, мережі поставок, а також металургійні та нафтопереробні підприємства, які не закуповують конфліктні матеріали через мережі, що фінансують конфлікт у ДРК або прилеглих країнах. Процесори Intel, виготовлені до 1 січня 2013 року можуть не бути «неконфліктними» виробами. До «неконфліктних» належать лише вироби, виготовлені пізніше зазначеної дати. Коли йдеться про процесори Intel для роздрібного продажу, до «неконфліктних» виробів належать лише процесори. Це маркування не розповсюджується на додаткові компоненти на кшталт радіаторів і кулерів.

3 Intel® RealSense™

Вимоги технології Intel® RealSense™: сумісний пристрій; для виконання зазначених функцій може знадобитися певне програмне забезпечення або інші програми сторонніх розробників. Деякі або всі функції можуть бути недоступними для вашого регіону або такими, що знаходяться в стані розробки. Проконсультуйтеся з роздрібним продавцем або дізнайтеся більше за адресою http://www.intel.co.uk/realsense

Please rotate your device