• <Подробнее см. Intel.com

Плани оцінювання для початкових класів

Плани оцінювання для початкових класів

Ці плани оцінювання для початкових класів, які розроблені та застосовуються вчителями, включають різноманітні особистісно-орієнтовані стратегії оцінювання.

Школа добрих чарівників: Чому все змінюється?
2 клас, Оточуючий світ
Проект має ігровий сюжет: дітям пропонується роль добрих чарівників, які не лише вивчають програмовий матеріал, але й здійснюють добрі справи. Кожне «чаклунство» - конкретна справа, що покращує навколишній світ, приносить радість людям, тваринам, рослинам, самим собі. Цей проект представляється обов'язковим елементом системи екологічного виховання молодших школярів, доповнюючим курс «Ознайомлення з навколишнім світом», і позакласними заняттями.
Учні вивчають властивості ґрунту, повітря й води, освоюючи методи збору й аналізу інформації, експериментальні методи.
У ході проекту освоюються основні концепції таких предметних галузей, як екологія, біологія, географія. Учні засвоюють поняття «властивості речовин», «чинники, що впливають на життєдіяльність».
У результаті проекту учні повинні запропонувати шляхи поліпшення ситуації, яка склалася, що допоможе їм соціалізуватися, спробувати себе в ролі відповідальних і активних членів соціуму й отримати навик ухвалення екологічно виправданих рішень.

Гроші, ціни, купівля товарів: Як приходять речі в будинок?
початкова школа, 3 клас, економіка, читання, російська мова
Проект спрямований на виховання учнів у нових економічних умовах. Учні отримують базові економічні поняття, вчаться приймати рішення, враховуючи економічні аспекти та чинники, досліджуючи й аналізуючи життєву ситуацію, набувають практичного досвіду, необхідного для правильного вибору при купівлі товарів, правильного розподілу сімейного бюджету, освоюють методи збору й аналізу інформації, як економічної, так і соціологічної.

Півострів скарбів: Чому Кольський півострів називають «півостровом скарбів»?
початкова школа - 4 клас, природознавство, природознавство
У ході проекту вивчається різноманітність корисних копалин рідного краю, процеси їх переробки й використання у виробництві та в побуті; учні отримують початкові екологічні знання.

Небезпечні тварини Информация на английском языке: Як зрозуміти, що є правдою, а що - вигадкою?
1-3 класи, Література, Природознавство, Здоров'я
Чи стали б ви лікувати хворого тигра? Після прочитання книги про мишку, яку попросили вилікувати зубний біль у лисиці, учні початкової школи порівнюють те, що вони прочитали в книзі, зі своїм власним досвідом. Вони обговорюють характеристики небезпечних тварин, міркують про необхідність вчасно ходити до зубного лікаря і про те, чи правильно вчинила мишка, відмовившись лікувати «небезпечну тварину».

Біографії: У кожного є своя історія Информация на английском языке: Наскільки ми несхожі один на одного?
3-5 класів, література
Школярі беруть інтерв'ю у мешканців будинку престарілих і здійснюють на їх основі випуск журналу. На спеціально організованому заході вони вручають журнали людям, у яких вони брали інтерв'ю.

У пошуках дробів Информация на английском языке: Чи дійсно точність настільки важлива?
3-5 класи, математика
Школярі міркують про дроби з позицій людей, що використовують їх у своїй роботі. Після обговорення вони готують виступи, у яких обгрунтовують важливість знання дробів для кожної з обраних професій.

Насувається шторм Информация на английском языке: Як люди реагують на зміни?
4-6 класи, природознавство, математика, література
Учні стають метеорологами і роблять прогнози погоди у різних точках Земної кулі на підставі проведених досліджень.
Плани оцінювання для початкових класів