• <Подробнее см. Intel.com

Плани оцінювання для середніх класів

Плани оцінювання для середніх класів

Колиска життя : Проект, присвячений вивченню різних властивостей води і значенню води у живій і неживій природі
Клас 8, біологія, фізика, географія, хімія
У проекті на основі проведених досліджень і огляду літератури учнями 8 класу розглядаються хімічні та фізичні властивості води, причини виникнення життя, можливість існування життя на інших планетах, значення і роль води у природі та житті живих організмів, якість питної води, питання, пов'язані зі споживанням води в промисловості та в житті людини.

 

Випадкові відкриття Информация на английском языке: Які відкриття можуть бути зроблені випадково?
Класи 6-8, природознавство
Учні виступають в ролі вчених, яких запросили для того, щоб вони знайшли комерційне застосування новій речовині. Вони повинні використати свої знання властивостей речовини і експериментальних процесів для того, щоб показати, як працюватиме їх ідея і довести, що їх продукт купуватиметься.

 

Великі мислителі Информация на английском языке: Що потрібно для того, щоб змінити світ?
6-8 класи, суспільствознавство, література
Школярі вивчають «великих мислителів» – людей, внесок яких в історію відчутний і нині, з різних країн. Кожен школяр вивчає одного великого мислителя, потім «перевтілюється» в нього і розповідає іншим учням про його життя і досягнення.

 

Епоха середньовіччя Информация на английском языке: Чи можемо ми стати ким завгодно?
6-8 класи, суспільствознавство
Учні занурюються у середньовіччя та вибирають історичного персонажа - короля або лорда, особу якого вони вивчають, щоб потім представити його в ролевій грі. Учні вивчають різні аспекти цього часу, будують уявний замок і беруть участь у підготовці бенкету для короля.

 

Перша світова війна: Остання війна? Информация на английском языке: Звідки виникають конфлікти?
8-12 класи, американська історія
Школярі вивчають події Першої світової війни і створюють газети та мультимедійні презентації, беруть участь у ролевій битві та вивчають військову пропаганду різних країн – учасників війни

.