• <Подробнее см. Intel.com

Практичне заняття

Практичне заняття

Використання прикладної програми сайту Оцінювання проектів

Віра Петрівна, учителька 3 класу, планує навчальний проект за темою про прості механізми. Вона хоче, щоб її учні працювали спільно з однолітками з іншого класу і разом створювали прості механізми. Вони збираються створити Вікі-сайт, щоб публікувати в ньому результати своїх досліджень. Під час роботи над цим проектом Віра Петрівна збирається зосередитися на розвитку умінь і навичок 21 століття, умінні працювати самостійно і в співробітництві. Віра Петрівна використовує прикладну програму з Оцінювання проектів для створення документів оцінювання за наступною схемою:

  • Підбираючи ідеї для своєї навчальної теми з використанням методу проектів, вонапереглядає Бібліотеку оцінювання, щоб зрозуміти те, які з доступних засобів оцінювання підходять до специфіки її навчальних проектів.
  • Потім Віра Петрівна здійснює пошук в Бібліотеці документів для оцінювання самостійної діяльності, співпраці учнів і оцінювання знань простих механізмів.
  • Вона знаходить форму оцінювання з навичок самостійної діяльності та контрольний список щодо навичок спільної роботи, які вона хотіла б використовувати у своєму навчальному проекті, змінивши, їх для того, щоб вони підходили до її класу.
  • У Віри Петрівни вже є попередній досвід роботи з формою оцінювання навичок учнів зі створення публікацій у Вікі. Вона хотіла б зберегти цей документ в розділі Персональна бібліотека, щоб оформити її відповідно, і створити цей документ оцінювання для використання його в наступних темах.
  • Віра Петрівна хоче, щоб її документ з оцінювання був орієнтований на навички 21 століття. Вона використовує функцію Швидкого пошуку для копіювання критеріїв з готових, розміщених в бібліотеці інструментів оцінювання форм і додає їх у свою форму оцінювання.

Після створення декількох своїх документів з оцінювання, вона впорядковує їх черезуправління своєю Персональною бібліотекою.

Після додавання в свою нову форму оцінювання графічних схем та елементів оздоблення Віра Петрівна має поділитися ним з своїми колегами-вчителями, з якими вона співпрацює в онлайновому проекті. Вона може експортувати свій інструмент оцінювання на свій комп'ютер і послати його колегам електронною поштою.