• <Подробнее см. Intel.com

Навчальні проекти

Відсортувати за:       Клас (Вік)       |             Предмет

Відсортувати за: 

Математика


Відслідковування тенденцій. Шок від майбутнього: Що говорить нам минуле про наше майбутнє?
Клас: 9-12, Алгебра, Соціальні науки
Взявши на себе роль вчених-статистиків, кожна мала група учнів обирає тему, що є для них цікавою, з переліку, запропонованого вчителем (рівень захворюваності на СНІД, зростання середньої заробітної плати у спорті, зростання населення штату тощо), і збирають статистичну інформацію щодо обраної теми протягом певного періоду часу.

до початку сторінки

Природничі науки


Підключення до Сонця: Що змушує людей (учених) розглядати нові варіанти рішення проблем?
Клас: 6-8, Природничі науки, фізика, астрономія
Наприкінці вивчення навчальної теми «Сонце» з природознавства пропонується розглянути підтему щодо використання сонячної енергії та здійснити навчальний проект «Підключення до Сонця».

Змагання Великих Бобів: Що робить неможливе можливим?
Клас: 3–5, Природничі науки, математика
Змагання великих Бобів почалося! Давайте позмагаємося з іншими класами з вирощування бобової стеблини, щоб дізнатися, яка команда зможе виростити найвищу рослину.

Що сталося з вільшанкою?: Чи я можу допомогти захистити дику природу?
Клас: 6-8, Біологія, природознавство, екологія
Учні збирають факти щодо нанесення шкоди дикій природі. З місцевого рятувального центру дикої природи учні довідуються, яких тварин було поранено та які причини їх ушкодження.

до початку сторінки

Мови, література


У якій країні світу живе Попелюшка?: Чи насправді буває, що «жили вони довго і щасливо»?
Клас: 1-4, Мови, читання, соціальні наукиВ проекті учні подорожують по світу, щоб побачити, як різні культури впливають на розповідь про Попелюшку. Поки учні виконують вправи навчальної теми, вони читають та аналізують різноманітні версії цієї класичної казки, дізнаються більше про літературний жанр казки, досліджують дійових осіб та порівнюють, як відрізняються версії казки, коли її розповідають різні її герої та дійові особи.

Ромео і Джульєтта: Погляд на Себе: Як література допомагає нам краще розуміти себе?

Клас: 8-12, Література
Учні використовують п’єсу «Ромео і Джульєтта», щоб переглянути питання власної відповідальності, проблеми свободи вибору і того, як вчинки одних людей впливають на інших.

до початку сторінки


Деякі з документів, розроблених для навчальних тем, були створені вчителями під час навчання за програмою Intel, деякі з них були доопрацьовані і доповнені вчителями пізніше. Ви можете адаптувати ці матеріали і використовувати їх для свого класу за умови, що всі ці документи будуть модифіковані тільки для використання в вашому класі і виключно в освітніх цілях.

Навчальні проекти